Ajurwedyjskie SPA

mar25

 

Jeżeli szukasz pomysłu na to jak dobrze wykorzystać czas spędzony w domu, mamy dla Ciebie propozycję. Jeśli interesujesz się kwestią zdrowia oraz naturalnymi kosmetykami lub po prostu z braku ruchu zaczynają boleć Cię kolana, pokażemy Ci jak skutecznie wykonać masaż w domowych warunkach. Do zaoferowania mamy kompresy ziołowe, inaczej nazywane stemplami, które wywodzą się ze starożytnej tradycji indyjskiego masażu. Możesz teraz samodzielnie zadbać nie tylko o swoje zdrowie, czy różne dolegliwości, ale również zastosować stemple jako sposób na relaks, piękną i zdrową skórę oraz wzmocnienie swojej odporności.

 

Jedyne czego potrzebujesz to ciepłego oleju (i chociaż najczęściej używa się w tym zabiegu oleju sezamowego to dobrze sprawdzi się również np. olej rzepakowy, który na pewno masz w swojej lodówce). Naturalne składniki ziołowe aktywują się pod wpływem działania ciepła. Wystarczy zanurzyć dwa stemple w garnuszku z mocno rozgrzanym olejem i pozostawić je na ok. 10 min. Następnie przyłóż stempel na chwilę do dłoni, sprawdzając czy nie jest zbyt gorący, a jeżeli temperatura jest odpowiednia dla Ciebie to rozpocznij masowanie swojego ciała.

 

Zacznij od kolan, okrążając je, a następnie w kierunku stopy, mocno dociskając, postaraj się wcierać zawartość stempla w skórę. W ten sposób możesz wymasować całe ciało, rozgrzać stawy i odżywić skórę. Kiedy stempel robi się chłodniejszy odkładasz go do ciepłego oleju, aby się podgrzał, a w tym czasie używasz drugiej sztuki. Stemple mogą być używane jeszcze przez dwa kolejne dni. Gwarantujemy, że od razu poczujesz się lepiej! Możesz poprosić bliską osobę, żeby zrobiła Ci masaż pleców, jedyne na co trzeba uważać to aby stemple nie były zbyt gorące, dlatego też zawsze sprawdzaj dłonią temperaturę, zanim przyłożysz je do ciała.

 

Do wyboru znajdziesz u nas 5 ajurwedyjskich stempli ziołowych:

 

✅ stemple lawendowe

✅ stemple różane

✅ stemple cytrynowe

✅ stemple cynamonowe

✅ stemple ziołowe

 

Po więcej informacji i do zakupu zapraszamy TUTAJ: https://natureandme.eu/k/47/ziola-ajurwedyjskie/name_asc/2

 

mar  25